موقعیت ها که واقعا نیاز به VPN دارید

نصب VPN کریو برای چه موقعیتهایی مورد نیاز است

%d8%b9%d9%84%d9%84-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-vpn

پدیده دیجیتالی شدن همه جهان را در بر گرفته است. تلفن های هوشمند ما، لپ تاپ و دیگر ابزارها برای اغلب افراد ضروری هستند. با این حال، با وجود ابزارهای دیجیتالی بسیار در اطراف ما، تهدیداتی مانند هک کردن، جاسوسی و جمع آوری داده ها و غیره نیز افزایش یافته اند. هر چند این مسائل مانند هیولا هستند، اما یک VPN همیشه می توانید به عنوان یک راه حل عمل کند.

یک VPN برای شما امنیت، ناشناسی و حریم خصوصی و از همه مهتر قابلیت اعتماد را فراهم می آورد. زمان آن است که یک سرویس VPN برای حریم خصوصی خود استفاده کنید. این یک حقیقت است که شما وقتی آنلاین هستید در امنیت نیستید. بیابید به موقعیت هایی که شما باید از VPN استفاده کنید نگاهی بیندازیم:

موقعیت هایی که شما باید از VPN استفاده کنید

در حالیکه جستجو می کنید

“ابتدا این را آنلاین جستجو کنید. چرا؟ زیرا رایگان است.” زمانیکه ما از موتورهای جستجو برای پیدا کردن پاسخ به سوالات خود استفاده می کنیم برخی حالات معمول هستند. با این حال، تنها تعدادی از ما از این موضوع آگاهی داریم که این جستجوهای انجام شده گزارش گیری می شوند. در هر جستجو موقعیت مکانی ، مرور گر و غیره مشخص می شود که این امن و ایمن نیست پس خرید VPN پرسرعت می تواند امنیت مورد نیاز شما را تامین کند.

جستجو در حیطه کاری

به عنوان یک محقق، میخواهید که رقبایتان را از فعالیت های خود دور نگه دارید. فعالیت های شما ممکن است شامل دسترسی به وب سایت های رقیب باشد اما نمی خواهید این اطلاعات آشکار شوند. نصب VPN به شما کمک می کند تا در طول انجام کارها ناشناس بمانید.

کافه گردی

ما می دانیم که اجتماعی بودن ضروری است، شما هر روز ممکن است به مکان ها یا کافی شاپ های مختلفی مراجعه کنید. خب، به نظر می رسد Wi-Fi عمومی موهبت بزرگی است اما آیا امن نیز می باشد؟ نه واقعا و چشمان کنجکاو و جاسوس همیشه روی آن وجود دارند. نصب VPN روی کامپیوتر و موبایل به شما کمک می کنند داده ها و اطلاعات خود را امن و رمزگذاری شده نگه دارید. استفاده از یک VPN روی Wi-Fi عمومی چیزی است که باید وجود داشته باشد.

افرادی که دائما در سفر اند

سفر های مکرر ممکن است در میان فعالیت های مورد علاقه شما باشد یا شغل شما نیاز به سفر فراوان داشته باشد. به این معنی که  هر ماه در یک شهر یا کشور ساکن می شوید. VPN یکی از بهترین برنامه های کاربردی برای مسافران است. خرید VPN به شما کمک خواهد کرد که به وب سایت های منطقه ای که نیاز به داشتن IP محلی دارد دست یابید. به علاوه، داده هایی که انتقال می دهید برای امنیت بیشتر رمزگذاری و تونل می شوند.

چت صوتی اضطراری است

در کشورهایی که به نظارت بر مطالب بدنام هستند، دسترسی به تماس صوتی رایگان بسیار چالش برانگیز و مشکل است. علاوه بر این تماس ها امن نیستند زیرا نظارت خواهند شد. به منظور خصوصی نگه داشتن تماس ها، از یک اکانت VPN استفاده کنید.

VPN همیشه در اختیار شما است که به شما کمک کند تا در مکان های مختلف ناشناس و حفاظت شده باقی بمانید. برای داشتن آرامش، شما نیاز به یک راه حل کامل دارید که VPN ارائه می دهد.