خرید VPN کریو راه دستیابی به مطالب محدود شده جغرافیایی

آیا اینترنت شامل مجموع کل دانش بشری است یا نه. برای تمامی اهداف علمی این طور است. اینترنت باورنکردنی ترین مهندسی بشر در تاریخ است و مقدار داده ها هر رور بیشتر می شود.

unlock_geo_restricted_content_with_vpn

 

در ژانویه سال 2015 در حدود 5,061,365 سرور در جهان وجود داشت. مسئله این است، این سرورها تقریبا در هر کشور بر روی زمین پخش شده اند و بسیاری از مطالبی که شما می خواهید دسترسی داشته باشید بخاطر موقعیت مکانی که زندگی می کنید برای شما محدود شده اند. فوق العاده نبود اگر می توانستید به آنها دسترسی داشته باشید، بدون اینکه فرقی داشته باشد کجا زندگی می کنید؟ اجازه بدهید نگاهی بیندازیم که چطور VPN کریو توانایی باز کردن مطالب محدود شده را بدون زحمت برای شما فراهم می کند.

انواع متداول مطالب محدوده شده منطقه ای

محدود کردن جغرافیایی مطالب عمل محدود کردن دسترسی به وب سایتهای خاص بر اساس موقعیت مکانی شما است، که توسط آدرس Internet Protocol (IP) شما تعیین می شودو مطالب محدود شده به طور کلی در سه دسته قرار می گیرند: سرگرمی، رسانه های خبری/ اجتماعی و خرید آنلاین. بر اساس محتوی من فکر میکنم هر چیزی که شما بخواهید تماشا کنید، گوش کنید، بخوانید یا بخرید.

  • سرگرمی– این مطالب اغلب شامل ویدئو و موزیک است. وب سایتهای سرگرمی که دسترسی به آنها بر اساس موقعیت جغرافیایی محدود شده است شامل Netflix، YouTube، Hulu و iTunes هستند. اینها محبوبترین مطالبی هستند که مردم می خواهند آن ها را باز کنند وقتی به گشت و گذار در اینترنت می پردازند.
  • رسانه های خبری و اجتماعی– همپوشانی زیادی بین رسانه های خبری و اجتماعی وجود دارد. بسیاری از افراد اکثر اخبار خود را از سایتهای اجتماعی مانند فیسبوک و توییتر بدست می آورند. اگرچه هیچ یک مطالب خود را بر اساس موقعیت مکانی محدود نمی کنند، برخی کشورها دسترسی به فیسبوک و توییتر را به طور کلی برای مردم خود محدود می کنند. همچنین، همچنین، برخی از سایتهای رسانه بزرگ مانند New York Times شما را بعد از بازدید تعدای از صفحات خاص مسدود می کند و شما وادار می شوید حق اشتراک بپردازید اگر مطالب بیشتری بخواهید.
  • خرید آنلاین– برخی از چیزهایی که شما می خواهید بخرید لزوما در منطقه شما موجود نمی باشند یا حداقل با همان قیمت نیستند. برای مثال مطالعات نشان داده در سال 2013 محصولات خریداری شده توسط استرالیایی ها 37% بیشتر از آمریکایی ها بوده است. کمپانی های بزرگ گاهی اوقات قمیت های غیر واقعی بسته به جایی که زندگی می کنید می دهند. این نتایج ناعادلانه ای در بازارهای مورد علاقه مصرف کنندگان دارد.

با خرید VPN و کریو سایتهای محدود شده را باز کنید

باز کردن سایتهای محدود شده یکی از اصلی ترین اهداف در خرید VPN و خرید کریو است. روشی که کار می کند این است که چندین سرور در کشورهای متعدد دارند، ازجمله هلند، ایالات متحده و … . این سرورها ستون اصلی شبکه VPN کریو را تشکیل می دهند. هنگامیکه با استفاده از نرم افزار VPN از اینترنت استفاده می کنید، انتخاب می کنید که می خواهید نشان داده شود از چه کشوری آنلاین شده اید. هنگامیکه شما به یکی از این سرورها متصل می شوید شما آدرس IP آن سرور را قرض گرفته اید.

امروزه بسیاری از مطالب یوتیوب به صورت منطقه ای محدود می شوند. با استفاده از نرم افزار VPN خرید شده شما می توانید سروری در ایالات متحده را قرض بگیرید. شما می توانید این کار را با هر سرور دیگر برای رفع محدودیت مطالبی که بطور جغرافیای محدود اند انجام دهید. به خاطر داشته باشید مطالب اغلب به صورت منطقه ای محدود اند نه کشوری.

در خارج از اینجا یک اینترنت عظیم وجود دارد و شما باید قادر باشید محدویت آن را رفع کرده و در همه جای آن به جستجو بپردازید. خرید VPN این را برای شما ممکن می سازد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *